consilier județean Brașov Szenner Zoltan

SZENNER Zoltan-Huba

Vicepreședinte al Consiliului Județean Brașov

E-mail: zoltan.szenner@judbrasov.ro

Telefon: 0268 419 281

Facebook: https://www.facebook.com/zoltan.szenner

consilier județean Brașov Joliff Erwan

JOLIFF Erwan Francois Michel Marie

Membru în Comisia nr.7 – pentru sănătate, protecţia copilului şi a persoanelor adulte

E-mail: ejoliff@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/francezul.cobor/

consilier județean Brașov Agache Aurel

AGACHE Aurel Dionisie

Secretar al Comisiei nr.2 – de organizare și dezvoltare urbanistică, realizarea lucrărilor publice, conservarea monumentelor istorice și de arhitectură

E-mail: aurel.agache@judbrasov.ro

Facebook: https://www.facebook.com/agacheaureldionisie

consilier județean Brașov Rad Lucian

RAD Lucian

Membru în Comisia nr.6 – pentru relații internaționale și dezvoltare durabilă

E-mail: lucian.rad@judbrasov.ro

Facebook: https://www.facebook.com/LucianRadAliantaUSRPLUS/

consilier județean Brașov Dobrinoiu Emanuel

DOBRINOIU Dumitru Emanuel

Secretar al Comisiei nr.4 – pentru activități științifice, învățământ, cultură și culte

E-mail: dumitru.dobrinoiu@judbrasov.ro

Facebook: https://www.facebook.com/Emanuel-Dumitru-Dobrinoiu-101045451385409

consilier județean Brașov Ivan Nunvailer Silviu

IVAN-NUNVAILER Silviu

Președinte al Comisiei nr.8 – pentru sport, tineret, turism și servicii, protecția mediului, probleme ecologice și silvicultură

E-mail: silviu.ivan.nunvailer@judbrasov.ro

Facebook: https://www.facebook.com/Silviu.Ivan.Nunvailer.CJBv

consilier județean Brașov Stoianovici Marius

STOIANOVICI Marius

Membru în Comisia nr.5 – pentru administrație publică locală, juridic, apărarea ordinii publice, respectarea drepturilor și libertăților cetățenești

E-mail: marius.stoianovici@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/Marius-Mihail-Stoianovici-101961084883893/

Comisiile Consiliului Judeţean Braşov şi componenţa 

https://site.judbrasov.ro/upload/files/1614601691_Comisii%20martie%202021.pdf

Pagina de FB a consilierilor Alianţei USR PLUS din Consiliul Judeţean Braşov

https://www.facebook.com/CJBrasovUSRPLUS

Formular transmitere sesizări către grupul consilierilor Alianţei USR PLUS din Consiliul Judeţean Braşov

https://forms.gle/54GWPMagbNNoucwJ7